Жми сюда и получи подарок!

 

 

 

 


Договор оферты

Правила фітнес-клубу Maximum

(Окремі витяги. Весь документ дивіться тут)

3.Оформлення Абонемента / Карти.
3.1. Новий Клієнт зобов'язаний пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, пропуск, студентський квиток і т.д.), заповнити договір (повідомивши про себе достовірну інформацію) або анкету і сфотографуватися. Клієнт, який повідомив неправдиву інформацію або який не назвав своє прізвище перед тренуванням, який не вніс оплату, але вже зайшов у зал, може бути видалений з тренування.

4.2. Призупинення абонемента («заморозка»)
4.2.1. За письмовою заявою (встановленої форми) можна тимчасово призупинити дію Клубної Карти або абонемента, у порядку та в строки, визначені умовами придбання Карти.
4.2.2. Заява повинна бути написана до заявленого терміну заморозки мінімум за тиждень до закінчення дії Карти. Мінімальний термін заморозки - 7 днів.
4.2.3. При виникненні обставин, що тимчасово перешкоджають використанню Абонемента, за медичними показаннями (вагітність, отримання травми і т.д.), дія Абонемента може бути призупинена на термін, рекомендований лікарем і зазначений у відповідній лікарняному листі, довідці. Прохання своєчасно повідомити адміністратора про проблему, щоб вчасно призупинити дію абонемента.
3.3.5. У разі якщо Адміністрація не була повідомлена про припинення дії Абонемента / Карти і Клієнт не відвідує Фітнес-клуб, компенсація невикористаного часу не відбувається.

6. Ваше здоров'я.
6.1. Просимо Вас уважно ставитися до стану Вашого здоров'я і негайно повідомляти персонал Клубу про будь-які випадки погіршення самопочуття, що трапилися під час Вашого перебування у Фітнес-клубі, а також про будь-які обмеження до занять фізичною культурою.

10. Правила відвідування групових занять
10.1. Групові заняття проводяться за розкладом. Запізнення на урок більш ніж на 10 хвилин небезпечно для Вашого здоров'я. Задля уникнення травмонебезпечних ситуацій, інструктор має право, у разі запізнення, не допустити Вас на тренування.
10.2. Інструктор має право не допустити клієнта на заняття, яке не відповідає його рівню підготовленості. Рекомендується відвідувати заняття, що відповідають Вашому рівню підготовки. Опис занять (із зазначенням необхідного рівня підготовки) Ви можете взяти на рецепції.
10.3. Не дозволяється резервувати місця в залі аеробіки, використовувати свою власну хореографію і вільні ваги, голосно розмовляти, користуватися мобільними телефонами.

11. Право відвідування тренажерного залу
11.1. Після оплати і перед початком занять Клієнт зобов'язаний пройти вступний інструктаж в тренажерному залі, ознайомитися з правилами користування тренажерами, технікою безпеки та слідувати інструкції даного тренажера.
11.3. Самостійні заняття в тренажерному залі дозволені з 16 років. Клієнти Фітнес-клубу молодше 16 років можуть займатися в тренажерному залі тільки під керівництвом тренера (персональне тренування).
11.5. Після роботи з вільними вагами, будь ласка, забирайте млинці зі штанг, гантелі ставте на гантельну стійку.

12. Правила відвідування Персонального тренування.
- Персональне тренування являє собою індивідуальне заняття з тренером клубу з відповідним комплексом вправ або за програмою, складеною з урахуванням побажань і можливостей члена клубу. Тривалість персонального тренування становить до 60 хвилин.
- Всі тренування, придбані в блоках по 12, повинні бути реалізовані протягом чотирьох тижнів.
- Запізнення на тренування не є підставою для збільшення її тривалості.
- Попередній запис до інструктора на персональне тренування проводиться тільки при узгодженні з інструктором і за попередньою оплатою не менше 50% вартості.
- Персональне тренування можна скасувати чи змінити час його проведення Клієнтом по телефону або в його особистій присутності, але не пізніше, ніж за 3 години до призначеного раніше часу. В іншому випадку тренування вважається проведеним.


 

 

 

Новости
11
окт
14.10.2019 - ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
18
сен
Бесплатные тренировки 21 сентября (+бонусы)
13
сен
SPORT OPEN DAY!
21
авг
Изменения в рабочем графике
Опрос
Какие тренировки нужно обязательно оставить в летнем расписании фитнес-клуба?
Время работы
Пн-Пт..............07:00 - 22:00 Сб.....................08:00 - 20:00 Вск...................09:00 - 16:00 Херсон, пр. Ушакова, 36. Телефоны: (0552)499-213, (099)685-32-82
Зарегистрируйся! 
Авторизация
Забыли пароль
Фотогалерея
37sp.jpg Здоровая спина (от 9 до 15 лет) 84d.jpg
Видеогалерея
Постановка свадебного танца в студии танца и фитнеса
Instagram